SUPA24
Altro
Casa e dintorni; vista
Piantina
574 380 €
(6 046 € / mq)
Vendita
3
1
95 mq
Grad Rovinj

camera da letto3
piatto95 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na prodaju je moderan stan D u visokoj novogradnji na odličnoj lokaciji u Rovinju, udaljenoj približno 2 km od centra grada. Stan se nalazi na drugom ...

Altro
Età dell'offerta: 78giorni
Aggiornato: 30giorni

Località

Grad Rovinj
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Alma Dom

Azra Valjevac