SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
500 000 €
(3 472 € / mq)
Vendita
4
1
144 mq
Grad Rijeka

camera da letto4
piatto144 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se predivan gospodski stan u blizini samog centra grada, raskošnih 144m2.
Rasporedom je četverosobni klasični od čega je jedna i to najveća p...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Millennium nekretnine exclusive

Andrej Mićić