SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
405 000 €
(3 553 € / mq)
Vendita
4
1
114 mq
Grad Rijeka

camera da letto4
piatto114 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji na iznimno traženoj lokaciji Podmurvice – prava prilika na tržištu! Stan ukupne površine 114.22m²...

Altro
Età dell'offerta: 51giorni
Aggiornato: 51giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Millennium nekretnine exclusive

Siniša Romić