SUPA24
Altro
Altro
Altro
330 000 €
(3 235 € / mq)
Vendita
2
1
102 mq
Grad Pula

camera da letto2
piatto102 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgrad...

Altro
Età dell'offerta: 31giorni
Aggiornato: 24giorni

Località

Grad Pula
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Alma Dom

Azra Valjevac