SUPA24
Altro
Altro
Altro
198 000 €
(3 246 € / mq)
Vendita
Atipico
1
61 mq
Partizanski put, Grad Pula

camera da lettoatypical
piatto61 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se moderan 1,5-sobni stan u Puli, smješten u mirnom naselju Veli Vrh. Ova nekretnina izgrađena 2025. godine prostire se na 61,87 m2 i nalazi s...

Altro
Età dell'offerta: 431giorni
Aggiornato: 112giorni

Località

Partizanski put, Grad Pula
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Terram team

Alen Pužar, TERRAM obrt za posredovanje u prometu nekretnina, Vl. Alen Pužar, OIB: 52541768549