SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
289 000 €
(3 176 € / mq)
Vendita
3
2+
91 mq
Grad Kraljevica

camera da letto3
piatto91 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

KRALJEVICA - 2S+DB u novogradnji, okućnica, terasa!

Posredujemo u prodaji predivnog projekta u Kraljevici. Lokacija je vrlo dobra u blizini centra i ...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Grad Kraljevica
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Marco Matešković