SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 630 000 Kč
(60 500 Kč / mq)
Vendita
2
1
60 mq
U Pramene, Trutnov
Guarnizione

camera da letto2
piatto60 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle svých představ?

Právě pro vás mám byt 2+1 s balkonem v oblíbené lokalitě Trutnov – Kryblice, ul. ...

Altro
Età dell'offerta: 11giorni
Aggiornato: 11giorni

Località

U Pramene, Trutnov
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Jaroslav Šimánek - Clever Properties s.r.o.