SUPA24
Altro
Altro
Altro
2 599 000 Kč
(47 255 Kč / mq)
Vendita
2
1
55 mq
Duchcovská, Teplice
Guarnizione

camera da letto2
piatto55 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Moderní byt 2+1 k prodeji v atraktivní lokalitě Teplice – Řetenice, ulice Duchcovská. Byt o výměře 55 m² se nachází ve 2. patře cihlového domu s lodži...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Duchcovská, Teplice
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Andriana Tymková - Bydlení AJA s.r.o. Teplice