SUPA24
Altro
Altro
Altro
2 890 000 Kč
(49 828 Kč / mq)
Vendita
2
1
58 mq
Přibyslav
Guarnizione

camera da letto2
piatto58 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodej bytu 2+1, Přibyslav – klidná lokalita, parkování, zahrada

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v oblíbené a klidné části města Přibyslav, ul...

Non arredato
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Přibyslav

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Ing. Petr Dvořák