SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 280 000 Kč
(61 887 Kč / mq)
Vendita
3
1
53 mq
Přerov
Guarnizione

camera da letto3
piatto53 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi byt s balkonem v osobním vlastnictví dispozičně řešen jako 3+1 nacházející se ve 4.NP zatepleného p...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 66giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Přerov

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Ing. Jiří Neumann