SUPA24
Altro
Altro
Altro
13 780 000 Kč
(110 240 Kč / mq)
Vendita
3
1
125 mq
Praha 9
Guarnizione

camera da letto3
piatto125 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterrato
terrazza

Descrizione

Rádi bychom Vám exkluzivně nabídli prodej atraktivního bytu na Praze 9 Jahodnici v rámci nového rezidenčního developerského projektu s názvem U Parku...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Praha 9

Servizi civici

Síť Realit s.r.o.

MBA Daniel Piech