SUPA24
Altro
Altro
Altro
9 490 000 Kč
(130 000 Kč / mq)
Vendita
3
1
73 mq
Počernická, Praha 10
Guarnizione

camera da letto3
piatto73 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Naše společnost Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení prodej prostorného bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s velkou komorou přímo v bytě ...

Altro
Età dell'offerta: 46giorni
Aggiornato: 46giorni

Località

Počernická, Praha 10

Servizi civici

DůmRealit

Libor Urban