SUPA24
Altro
Altro
Altro
9 460 000 Kč
(129 589 Kč / mq)
Vendita
3
1
73 mq
Nevanova, Praha 17
Guarnizione

camera da letto3
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Prodej prostorného bytu 3+1 o celkové výměře 73 m², s lodžií 6 m², který se nacházející v ulici Nevanova, na Praze 6.

Altro
Età dell'offerta: 58giorni
Aggiornato: 58giorni

Località

Nevanova, Praha 17

Servizi civici

DůmRealit

Eva Vondrová