SUPA24
Altro
Altro
Altro
11 790 000 Kč
(128 152 Kč / mq)
Vendita
3
1
92 mq
V Dolině, Praha 10
Guarnizione

camera da letto3
piatto92 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte domov, který dokonale spojuje klid přírody s tepem velkoměsta? Vítejte na adrese V Dolině 1156 na pražském Bohdalci, kde pro vás mám byt 3+1 s...

Non arredato
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

V Dolině, Praha 10

Servizi civici

QARA s.r.o.

Radim Fichtner