SUPA24
Soggiorno; pavimento in legno, luce naturale, stile moderno
Soggiorno; pavimento in legno, luce naturale, stile moderno
Balcone; vista, luce naturale
17 990 000 Kč
(152 458 Kč / mq)
Vendita
3
1
118 mq
U Hranic, Praha 10
Guarnizione

camera da letto3
piatto118 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Jsou byty, které zaujmou na první pohled, a pak jsou byty, které začnou dávat smysl ve chvíli, kdy si uvědomíte, jak dobře se v nich dá skutečně žít. ...

Altro
Età dell'offerta: 77giorni
Aggiornato: 71giorni

Località

U Hranic, Praha 10

Servizi civici

Nyxus reality s.r.o.

Patrik Nováček