SUPA24
Altro
Altro
Altro
5 750 000 Kč
(79 861 Kč / mq)
Vendita
3
1
72 mq
Vrchlického, Plzeň
Guarnizione

camera da letto3
piatto72 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte byt, který dává smysl nejen dispozičně, ale i pocitově? Místo, kde má každý detail své místo a kde se opravdu dobře žije?

Altro
Età dell'offerta: 78giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Vrchlického, Plzeň
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Anastasia MÜLLER

Mgr. Anastasia Müller, MBA