SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 700 000 Kč
(94 872 Kč / mq)
Vendita
1
1
39 mq
Božkovská, Plzeň
Guarnizione

camera da letto1
piatto39 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte byt, do kterého se můžete bez starostí ihned nastěhovat, nebo investici s atraktivním výnosem? Právě jste ji našli. Tento světlý a útulný byt ...

Gas
Età dell'offerta: 7giorni
Aggiornato: 7giorni

Località

Božkovská, Plzeň
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

4fin Reality Better together, a.s.

Ondřej Löffelmann