SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 890 000 Kč
(79 388 Kč / mq)
Vendita
2
1
49 mq
Ostrava
Guarnizione

camera da letto2
piatto49 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Slunný byt 2+1 se zasklenou lodžií v žádané lokalitě Ostrava–Poruba, ul. Heyrovského

Nabízíme Vám ke koupi byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 49,5...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Ostrava

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Veronika Naďalová