SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 700 000 Kč
(74 000 Kč / mq)
Vendita
2
1
50 mq
Dr. Martínka, Ostrava
Guarnizione

camera da letto2
piatto50 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se zasklenou lodžií, podlahové ploše 50m² na ulici Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce.

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Dr. Martínka, Ostrava

Servizi civici

AZET Reality

Marek Ďuriš