SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 099 000 Kč
(60 765 Kč / mq)
Vendita
1
1
51 mq
Korunní, Ostrava
Guarnizione

camera da letto1
piatto51 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodej prostorného bytu 1+1, 51 m² – ul. Korunní, Ostrava – Mariánské Hory

Nabízíme k prodeji velkometrážní byt o dispozici 1+1 a celkové výměře 53...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Korunní, Ostrava
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.