SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 550 000 Kč
(69 608 Kč / mq)
Vendita
2
1
51 mq
Ostrava
Guarnizione

camera da letto2
piatto51 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Moderní byt 2+kk s parkovacím stáním a sklepem v uzavřené rezidenci – Ostrava, ul. Zárubecká

Hledáte moderní a klidné bydlení v blízkosti centra Ostr...

Non arredato
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Ostrava

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Veronika Naďalová