SUPA24
Altro
Altro
Altro
5 270 000 Kč
(73 194 Kč / mq)
Vendita
3
1
72 mq
Bajkalská, Ostrava
Guarnizione

camera da letto3
piatto72 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o velikosti 72 m² v zatepleném nízkopodlažním domě po celkové revitalizaci, situovaný v jedné z nejžádanějších lokalit Ostr...

Altro
Età dell'offerta: 6giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

Bajkalská, Ostrava

Servizi civici

Ing. Ondřej Klvač

Karina Marešová