SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 450 000 Kč
(78 409 Kč / mq)
Vendita
2
1
44 mq
Pekařská, Opava
Guarnizione

camera da letto2
piatto44 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji plně zrekonstruovaný byt na Pekařské ulici v Opavě. Ideální pro pár, menší rodinu nebo jako investici.
Dispozice bytu 2+1, podlah...

Altro
Età dell'offerta: 58giorni
Aggiornato: 58giorni

Località

Pekařská, Opava
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Jaromíra LYSKOVÁ - JOLK REALITY / JOLK invest s.r.o.