SUPA24
Altro
Altro
Altro
4 150 000 Kč
(56 849 Kč / mq)
Vendita
3
1
73 mq
Nivnice
Guarnizione

camera da letto3
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji prostorný, světlý byt o dispozici 3+1 o užitné ploše 73m2 v klidné části obce Nivnice, jen pár minut od Uherského Brodu. Byt se nac...

Gas
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Nivnice

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Pavel Šimčík