SUPA24
Altro
Altro
Altro
2 290 000 Kč
(55 854 Kč / mq)
Vendita
2
1
41 mq
Komořanská, Most
Guarnizione

camera da letto2
piatto41 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Ráda Vám zprostředkuji prodej bytu v osobním vlastnictví 2+kk o obytné ploše 41 m2. Nachází se ve 3, patře v panelovém domě s výtahem, V bytě vyzděná ...

Non arredato
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Komořanská, Most

Servizi civici

Tomáš Vyhnálek

Hana Vyhnálková