SUPA24
Altro
Altro
Altro
1 599 000 Kč
(41 000 Kč / mq)
Vendita
1
1
39 mq
Brněnská, Most
Guarnizione

camera da letto1
piatto39 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji byt ve třetím patře panelového domu s výtahem. Jednotka je o velikosti 1+1 a prošla částečnou renovací. Kuchyně je s novější kuchyň...

Non arredato
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Brněnská, Most
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Bydlete s námi s.r.o.

Bc. Dis. Věra Denisová