SUPA24
Altro
Altro
Altro
2 200 000 Kč
(12 941 Kč / mq)
Vendita
Atipico
1
170 mq
Hodonín
Guarnizione

camera da lettoatypical
piatto170 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte investici a možnost výstavby bytů na zajímavém místě? Nabízíme ke koupi půdní prostor o výměře 208 m² v samotném centru Hodonína.

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Hodonín

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Tomáš Veselý