SUPA24
Altro
Altro
Altro
2 300 000 Kč
(32 394 Kč / mq)
Vendita
3
1
71 mq
Na Holbě, Hanušovice
Guarnizione

camera da letto3
piatto71 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme byt 3+1 v Hanušovicích, po kompletní zdařilé rekonstrukci, ul. Na Holbě, v osobním vlastnictví. Byt se nachází ve druhém patře panelového dom...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Na Holbě, Hanušovice

Servizi civici

AGENT REAL, s.r.o.

Petr Svítil