SUPA24
Altro
Altro
Altro
6 506 400 Kč
(100 098 Kč / mq)
Vendita
3
1
65 mq
Dr. Absolona, Fryšták
Guarnizione

camera da letto3
piatto65 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji komfortní byt 3+kk s balkonem v novém nízkoenergetickém projektu Bydlení Za Dvory ve Fryštáku. Dispozice zahrnuje prostorný obývací...

Da pavimento
Età dell'offerta: 20giorni
Aggiornato: 18giorni

Località

Dr. Absolona, Fryšták

Servizi civici

Good move s.r.o.

Ing. Petr Mlčoch