SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
152 900 €
(1 390 € / mq)
Vendita
Atipico
1
110 mq
Петрохан, Търговище

camera da lettoatypical
piatto110 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

ЕКСКЛУЗИВНО! ЕРА ИмотиТе представя за продажба Многостаен тухлен апартамент, кв. Боровец, гр. Търговище. Жилището впечатлява с простор и функционално...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Петрохан, Търговище
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЕРА ИМОТИТЕ