SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
700 000 €
(6 796 € / mq)
Vendita
Atipico
1
103 mq
Оборище, София

camera da lettoatypical
piatto103 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

📌 Референтен номер: 2110475 ❗ Революшън Естейт представя Тристаен в София, Център- Докторски паметник❗ ❗Ключ в агенция❗ Към апартамента има ПАРКОМЯ...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Оборище, София
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ