SUPA24
199 000 €
(2 551 € / mq)
Vendita
Atipico
1
78 mq
София

camera da lettoatypical
piatto78 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Сграда с Акт 16 и на крачки от метростанция! Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент с дневна 29кв.м. в един от най-предпочитаните райони на Софи...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

София
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021