SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
211 358 €
(2 114 € / mq)
Vendita
Atipico
1
100 mq
Бързарица, София

camera da lettoatypical
piatto100 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Тристаен апартамент с югозападно изложение и с чиста площ 99,86 кв.м. Състои се от хол, трапезария и кухненски бокс - 21,10 кв.м., дви спални съотве...

Altro
Età dell'offerta: 7giorni
Aggiornato: 7giorni

Località

Бързарица, София
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕКА