SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
179 000 €
(1 845 € / mq)
Vendita
Atipico
1
97 mq
Никола Станчев, София

camera da lettoatypical
piatto97 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Агенция за недвижими имоти Имотен Център предлага за продажба 3-стаен апартамент в затворен комплекс Duo Residential Park на ул. Георги Русев. Компле...

Altro
Età dell'offerta: 18giorni
Aggiornato: 18giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021