SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
335 000 €
(4 527 € / mq)
Vendita
Atipico
1
74 mq
Урвич, София

camera da lettoatypical
piatto74 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Агенция 'Имотен център' има удоволствието да ви представи прекрасен апартамент на отлична локация в близост до метростанция, редица спирки на градски ...

Altro
Età dell'offerta: 10giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Урвич, София
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021