SUPA24
223 341 €
(2 127 € / mq)
Vendita
Atipico
1
105 mq
София

camera da lettoatypical
piatto105 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Без комисион! Двустаен апартамент от 87.80 и с двор от 17.72 в Младост 4 в сграда пред акт 15. Локация: до метростанция 'Бизнес парк' на 10 минути от...

Altro
Età dell'offerta: 86giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

София
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЕМ ДЖИ ГРИЙН ИМОТИ