SUPA24
Altro
Altro
Altro
96 400 €
(1 928 € / mq)
Vendita
2
1
50 mq
Манастирска, Бургас

camera da letto2
piatto50 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Někdy stačí pár kroků k moři a všechno začne působit jinak. Ráno je klidnější, vzduch lehčí a den má najednou úplně jiné tempo. Sarafovo je přesně tak...

arredato
Età dell'offerta: 16giorni
Aggiornato: 7giorni

Località

Манастирска, Бургас

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev