SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
150 000 €
(1 471 € / mq)
Vendita
Atipico
1
102 mq
Венера

camera da lettoatypical
piatto102 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Явлена продава тристаен тухлен апартамент на комуникативно място в малкия Железник. Жилището се състои от дневна с кухненски бокс, две спални, едната ...

Altro
Età dell'offerta: 22giorni
Aggiornato: 22giorni

Località

Венера
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА