SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
188 780 €
(1 642 € / mq)
Vendita
Atipico
1
115 mq
бул. България

camera da lettoatypical
piatto115 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

📢 ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР БЕЗ КОМИСИОН! 📢 ✅ ОФЕРТА: 18116 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' предлага за продажба просторен апартамент в...

Altro
Età dell'offerta: 36giorni
Aggiornato: 36giorni

Località

бул. България
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ГОЛД ИМОТИ