SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
119 200 €
(1 548 € / mq)
Vendita
Atipico
1
77 mq
бул. Северен

camera da lettoatypical
piatto77 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Продажба на имот Двустаен апартамент 5А2 гр. Пловдив, кв. Гагарин 77.43 кв.м. (чиста площ 62.92 кв.м.) Етаж 5 | Секция А | Изложение: Юг Предлагаме...

Altro
Età dell'offerta: 45giorni
Aggiornato: 45giorni

Località

бул. Северен
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ