SUPA24
Soggiorno
Altro
Soggiorno
108 700 €
(1 510 € / mq)
Vendita
Atipico
1
72 mq
бул. България

camera da lettoatypical
piatto72 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Оферта 66547 - БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!! Новоизградена модерна сграда със стилен дизайн, която съчетава удобството на градската среда и спокойстви...

Altro
Età dell'offerta: 77giorni
Aggiornato: 15giorni

Località

бул. България
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ