SUPA24
Altro
Altro
Altro
3 700 PLN
(54 PLN / mq)
Contratto di locazione
3
1
69 mq
Szczecin

camera da letto3
piatto69 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Do wynajęcia mieszkanie z Garażem murowanym oraz miejscem postojowym . Mieszkanie 69 m2 trzy pokoje salon duży połączony z dużą kuchnią oraz wyjściem...

arredato
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Szczecin
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Lex House

Bogumiła Ambroziak