SUPA24
Altro
Altro
Altro
13 540 Kč
(246 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
55 mq
Znojmo
Guarnizione

camera da letto2
piatto55 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Představujeme nabídku pronájmu bytové jednotky o dispozici 2+kk a přibližné užitné ploše 55 m² ve Znojmě v horní části města. Byt se nachází v prvním ...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Znojmo
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Eva Krejčová - Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO