SUPA24
Altro
Altro
Altro
10 000 Kč
(164 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
61 mq
Husova, Třebíč
Guarnizione

camera da letto2
piatto61 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt o dispozici 2+1 v atraktivní centrální lokalitě Jihlava. Byt se nachází v klasickém činžovním domě, kte...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Husova, Třebíč

Servizi civici

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Petr Mašek