SUPA24
Altro
Altro
Altro
10 000 Kč
(233 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
43 mq
Šumperk
Guarnizione

camera da letto2
piatto43 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k podnájmu slunný byt o dispozici 2+1 po rekonstrukci, který se nachází v klidné lokalitě na ulici Finská v Šumperku. Bytová jednotka je situ...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Šumperk

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Kateřina Martišková