SUPA24
Altro
Altro
Altro
8 800 Kč
(367 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
24 mq
U Pošty, Staré Hradiště
Guarnizione

camera da letto1
piatto24 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný zděný byt 1+kk o výměře 24 m2, v bytovém komplexu rezidence Staré Hradiště, vzdálené 4 km od Pardubic. Byt je...

Gas
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

U Pošty, Staré Hradiště

Servizi civici

ID reality, spol. s r.o.

Tomáš Píša