SUPA24
Altro
Altro
Altro
10 561 Kč
(151 Kč / mq)
Contratto di locazione
3
1
70 mq
Rokycanova, Sokolov
Guarnizione

camera da letto3
piatto70 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k pronájmu slunný byt o dispozici 3+1 s balkonem v centru města Sokolov.

Bytová jednotka je světlá a prakticky řešená. Kuchyně je vybavena k...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 11giorni
Aggiornato: 11giorni

Località

Rokycanova, Sokolov
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Realitní kancelář Sedláček s.r.o.

Michaela Sedláčková