SUPA24
Altro
Altro
Altro
15 800 Kč
(298 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
53 mq
Milínská, Příbram
Guarnizione

camera da letto2
piatto53 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte byt k pronájmu, který vám poskytne klid, pohodlí i krásný výhled do zeleně? Pak jste na správné adrese - Milínská 141 se může stát vaším budou...

Parzialmente arredato
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Milínská, Příbram

Servizi civici

QARA s.r.o.

Ondřej Petr