SUPA24
Altro
Altro
Altro
9 000 Kč
(346 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
26 mq
Budovatelů, Přerov
Guarnizione

camera da letto1
piatto26 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nabízím k podnájmu útulný byt o dispozici 1+kk a užitné ploše 26 m², který se nachází v 11. podlaží panelového domu s výtahem. Byt prošel kompletní re...

arredato
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Budovatelů, Přerov

Servizi civici

QARA s.r.o.

Petr Zach