SUPA24
Altro
Altro
Altro
18 990 Kč
(575 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
33 mq
U Komína, Praha 5
Guarnizione

camera da letto1
piatto33 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízím k pronájmu zcela nový byt 1+kk (33,2 m²) v moderním projektu Semerínka, Praha 5 Radlice, v těsné blízkosti Waltrovky a Prokopského údolí. Byt...

Non arredato
Età dell'offerta: 11giorni
Aggiornato: 11giorni

Località

U Komína, Praha 5

Servizi civici

Můj domov REALITY s.r.o.

Kateryna Hordejeva